Megoldott

Beszakadt az útburkolat a frissen javított részen

Első ránézésre elég jónak tűnt a legutóbbi javítás, de sajnos csak kb. 2 hetet bírt ki.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Magtár u. 100

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Horváth Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült a javítás. Köszi az intézkedést!
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Garanciába javítja a kivitelező!!!
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Horváth Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákosi út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fehéregyházi út szegélyhiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fehéregyházi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú foltozás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére