Megerősítésre vár

Halott és pusztuló fa a Szent Gellért téren

Elpusztultak a fák :( - pótolni kéne

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért tér 3

Hozzászólások

  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt valóban az a nagyvonalú megoldás született, hogy a két fát kivágták vagy kiveték, és nem ülettek a helyükre új fát, de még bokrot sem.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A jelzett 2 fát kivágták, újak ültetésére várunk
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00066015 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére