Megerősítésre vár

Tó az út közepén a Bali Sándor utcában

A Bali Sándor utcában egy tó alakult ki a Hétszínvirág óvoda és az ELTE kollégium között az úttesten. Most volt patchwork útfelújítás itt, de jó lenne egy teljes aszfaltozás az utcában, miután szintbe lett hozva az egész.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dayka Gábor u. 4b

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Németh Gábor visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú foltozás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    félbehagyott munka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Neszmélyi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére