Megoldásra vár

Kátyú a Balázs Béla utcában (9. kerület)

Balázs Béla utca 26 szám előtt hatalmas kátyú keletkezett az úton. Esetlegesen belehajtó személygépjárműnek is igen veszélyes a mélysége miatt.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Balázs Béla u. 26

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 65962 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy a Bp. IX. Balázs B. u. 26. sz. alatti ingatlan előtt útpályában jelzett kátyú betömedékelésére a közszolgáltató felé intéz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Homolai Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére