Válaszra vár

Hónapok óta a Csalogány utcában éktelenkedő roncsautó

Hónapok (ha nem évek) óta éktelenkedik a Csalogány utca 44.-46. előtt egy leeresztett kerekű A-s rendszámú roncsautó.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Csalogány u. 44

Hozzászólások

  • Heizler Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Valahol vicc, hogy egy legalább 30 éves, kétütemű Wartburg kaphat forgalmit. De legalább Budapest belvárosából tiltanák ki az ilyen környezetszennyező matuzsálemeket...
    Azért köszönöm az utánanézést.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos marad, érvényes forgalmija, műszakija, biztosítása van.
  • Tóth Erika elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Közterület-felügyeleti Iroda

  • Heizler Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Juhász utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére