Megoldott

T-Home vezeték lelógása

Villanyoszlopról velhetoen T-Home kábel elszakadva lelog

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Jászágó u. 11

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Ecsedy dr. Ecsedy Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére