Megoldott

Elszáradt, elkorhadt fa

Folyamatosan törnek már le róla a faágak, a kérgét is dobja le a fa annyira kiszáradt. Erősen indokolt a kivágása.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Vincellér u. 25

Hozzászólások

  • Kovács Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A héten valóban kivágták a fát és még másik 2 elszáradtat. A hírdetmény szerint hamarosan pótolják őket.
  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00065857 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-78441/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.07.06. 11:47 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kovács Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Patkánygödrök

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Bagolyvár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére