Megoldásra vár

Hiányzó fa.

Budapest, XIV. Ker. Hungária körúton a volánbusz utas bejáratánál az odavezető lépcsőnél a kerékpársáv és a gyalogos járda között hiányzik egy fa.
Kérem pótolni.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 50

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sarjadzó ostorfák.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. A.
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpársávra belógó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Füredi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére