Megoldott

Szétázott menetrend és térkép, rozsdás keret

Tisztelt Volánbusz!
Az Orbán Balázs út nevű buszmegállóban (belváros irányú) található menetrendjük és térképük teljesen szétázott és a keretről lepattogzott a festék. Kérem, hogy cseréljék a keretet és a tartalmát is! Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 222

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Háát, nem lett valami gyönyörű, de azért köszönöm
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Volánbusz Zrt. (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    VOLÁNBUSZ Zrt.

    Forgalmi és Kereskedelmi Igazgatóság

    1091 Budapest, Üllői út 131.

    info@volanbusz.hu

    Iktatószám: 05217-002/2020-P

    budapest@jarokelo.hu részére

    Tárgy: bejelentésre adott válasz

    Tis
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz Zrt.

  • Wagner Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem hallható bemondás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Puskás Ferenc Stadion M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Még meddig?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére