Megoldásra vár

Pad

Anonim Járókelő

Szét van rohadva.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Ferenciek tere M

Hozzászólások

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az V. Ferenciek tere 2 ás 10 szám előtt kihelyezett padok javítását Osztályunk 2020.04.05-én megrendelte a karbantartást végző kivitelezőnél.
    A padok egyedi kialakítása miatt az ü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Wagner Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére