Megoldott

Szétesett fekvőrendőr

A Szalmarózsa utcában a Szent Korona utca felőli végén az egyik fekvőrendőr szétesett és oldalra van kitéve pár elem belőle. Kérem az illetékeseket a hiba javítására.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szalmarózsa u. 3

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Stankovics Andor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A javításról intézkedünk.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére