Megoldott

Kint felejtett, nem aktuális reklám

A képen sajnos pont nem látszik, de egy június 21-i programot hirdet ez a molinó a Bálna villamossínek felőli oldalán, tehát már egy ideje aktualitását vesztette a reklám. Kérjük távolítsák el ha lehet.

köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Lekerült, köszönöm.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére