Megoldott

Megrongált Buszmegálló

Betörték a buszmegálló üvegét a 67-es busz kabai utca nevű megállójában az Örs felé menő oldalon

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kabai utca

Hozzászólások

  • Sule György hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a gyors intézkedést.
  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    Le a kalappal a JCDecaux munkatársai előtt! Bárcsak minden szolgáltató így kezelné a bajt!
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    M
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Sule György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére