Megoldott

Van fejlemény...

Az összefirkált utcatábla immár megadóan félárbocon van. Persze van még lejjebb... :(

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy szóval: megoldva....
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Örömmel látom, hogy több hiányzó vagy összefestett utcatábla pótlása elkezdődött... Persze (nagyon) messze még a vége, de biztató... ;)
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig meg van a tábla!...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Mint ahogy várható volt a tábla tovább esett és jó úton van afelé, hogy valaki egy laza mozdulattal magáévá tegye, aztán már nem 100, hanem 101 utcanévtáblát kellene a Modern kertvárosnak pótolnia...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Nyílván feltünt, hogy a júl. 31.-i kép nem egy utcatáblát mutat... :)
    Szóval ezt akartam mellékelni:
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    További fejlemény... és aztán eltűnik... :(
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hol járunk?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Martin utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szekér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Miért nem működik?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére