Megoldásra vár

Kiszáradt fa

Tisztelt Illetékes!
A Flórián téri villamosmegállóhoz vezető járda mellett az egyik fa teljesen kiszáradt, meghalt. Kérem, hogy vágják ki és ültessenek egy újat!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Flórián tér

Hozzászólások

  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00065445 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "FŐKERT"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A bejelentésben szereplő Flórián tér a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában és a Főkert N. Zrt. kezelésében van. Kérem az észrevételt részükre megküldeni szíveskedjenek.

    K
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nemhiszem, hogy önkormányzati terület lenne, inkább Főkert!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Czetz János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére