Válaszra vár

Bálványfa

Tisztelt Illetékes!

A Bécsi út / Vörösvári út villamosvégállomáson lévő (bezárt) nyilvános mosdó ajtajánál egy hatalmas bálványfa található.
A mirigyes bálványfa (Ailanthus altissima) hazánkban inváziós fajként van nyilvántartva. Kivágása, metszése nem vezet eredményre, csak gyorsabb növekedésre és sarjadzásra serkenti. Kérem, hogy szakszerű vegyszeres irtással végezzék el a fa, és a környezetében található apróbb csemeték irtását is.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vörösvári út 127

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 87262 /2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok! Ha nem érkezett válasz, kérlek küldjétek el újra. Köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-67979/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A bejelentésben szereplő terület – 18131 hrsz. – a Fővárosi Önkormányzat kezelésében áll. Kérem, hogy az észrevételt részükre továbbítani szíveskedjenek.

    Tisztelettel:
    M
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "III. kerület"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00065274 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Nem karbantartott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ronda és kihasználatlan bódé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rákóczi tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére