Megoldott

Festékes, kopott pad

Tisztelt JCDecaux!
A Záhony utca nevű buszmegálló (34, 134) várója padja kopott és festékkel szennyezett. Kérem, hogy fessék le!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Záhony utca

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    From: karbantartok
    Sent: Friday, June 5, 2020 7:22 AM
    To: budapest@jarokelo.hu
    Cc: Szabó János 2
    Subject: JAROKELO-BUDAPEST-64986

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére