Megoldatlan

Szabálytalan parkolás

A bátraké a szerencse, vagy kutyát sem érdekel?
Parkolj a megállni tilos alá, parkolj a járdára szabálytalanul, parkolj át a forgalomtól elzárt területen, szabálytalankodj 100 méterre a rendőrségtől. Tedd mindezt egyszerre. Úgysem zavar senkit. Fél óránként megy mellette el egy -egy rendőr.
Ha vallási intézmény körül valahány méteren belül nem állhat prostituált, akkor nem kellene arra szabályt hozni, hogy Rendőrség 100 méteres körzetében ne szabadjon ilyen pofátlannak lenni?
Kérem a hasonló szabálytalankodásokat a rendőrség mellett leállítani legalább, mert igen rossz benyomást ad a rendőrségre nézve ez.
Vagy legalább tenni kellene a táblára egy "kivéve XXX 123" kiegészítő táblát.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zivatar utca

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés nevét "Parkolj a megállni tilos tábla alá a járdára, szabálytalanul a Rendőrségtől 100 méterre!"-ról "Szabálytalan parkolás"-ra.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. Kerületi Rendőrkapitányság

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "II. Kerületi Rendőrkapitányság"-ra.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolóra omló fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Daru utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemétszállítás akadályozása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Bajvívó utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére