Válaszra vár

Kidöntött tábla és persze hulladék

FRISSÍTÉS 2020.12.23.
A szemét maradt, a tábla felállítódott.

-----

Kidöntött tábla - és persze hulladék - a IX. Gyáli úti MOL kút mögötti autópálya felhajtón

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gyáli út

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Kidöntött tábla - és persze hulladék - a IX. Gyáli úti MOL kút mögötti autópálya felhajtón"-ról "Kidöntött tábla és persze hulladék"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen nem Társaságunk illetékes.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/65211/kidontott-tabla-es-persze-hulladek-a-ix-gyali-uti-mol-kut-mogotti-autopalya-felhajton/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Kidöntött tábla - és persze hulladék - a IX. Gyáli úti MOL kút mögötti autópálya felhajtón"-ról "FRISSÍTÉS 2020.12.23. A szemét maradt, a tábla felállítódott. ----- Kidöntött tábla - és persze hulladék - a IX. Gyáli úti MOL kút mögötti autópálya felhajtón"-ra.

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan. mármint hogy a szemét maradt, a tábla felállítódott.
  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblát ügyesen erektálták; a sok szemét csak engem zavar.
  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtáblák oszlopának helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.
    A köztisztasági feladatok
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére