Megoldatlan

Kátyú a Füredi lakótelepen

A XIV. Szentmihályi út 26. épület "B" lépcsőház főbejárata előtt hatalmas kátyú keletkezett. Ez nemcsak a gépkocsival közlekedőkre, hanem az épület előtti játszótér miatt az itt kerékpározó gyerekekre nézve is nagyon veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott azóta a probléma?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés óta eltelt több, mint 4 hónap alatt sem történt meg az útburkolat kijavítása!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kovács Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zsálya utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Örs vezér tere (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyús utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: H. Márk
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére