Megoldásra vár

Kirohadt vagy más okból kihalt/kidőlt fa

Anonim Járókelő

Egy szegény facsemete. Volt. A sorból hiányzik. Kérnénk pótolni.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 45-51

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00065066 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sarjadzó ostorfák.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. A.
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpársávra belógó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Füredi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére