Megoldatlan

Választási plakát még mindig kint 2.0

Már el kellett volna távolítani! -:)

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 270

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Pákozdi József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére