Megoldott

Graffitik a rakparton

Tisztelt illetékes!
Az id. Antal József rakparton, a Széchenyi rakpart 3. és 4. számú épületek előtt a csatolt képeken látható graffitik találhatóak. Kérem a felületek tisztítását.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Széchenyi rkp. 3

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva. Köszönöm!
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti a Jászain

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Margit híd (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Deák Ferenc tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére