Válaszra vár

Gyalogos közlekedést akadályozó szabálytalan parkolás

A kialakított egy autónyi párhuzamos parkolóhelyen állandó jelleggel merőlegesen áll 3 autó, főképp a környező antikváriumokhoz és gyorséttermekhez tartoznak, alig hagynak helyett a gyalogosoknak.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Múzeum krt. 39

Hozzászólások

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Én minden nap fel szoktam hívni a Förit, hogy jöjjenek és büntessék meg ezeket. Kíváncsi lennék, hányszor jöttetek ki ténylegesen..
  • Gönczi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Amikor pedig nem így parkolnak, akkor vagy félig a járdás-félig a bicikliúton (de ez utóbbit teljesen elfoglalva), hasonlóan keresztben, vagy pedig ugyan párhuzamosan, de a bicikliutat használva parko...
  • Kargó István hozzászólt a bejelentéshez.

    Amikor a FÖRI-t hívtam ezzel kapcsolatban a diszpécser intézkedést ígért. Ugyanakkor kétség sem fér hozzá, hogy ha történt is intézkedés nem visszatartó erejű. Azon túl, hogy szabálytalan tovább nehez...
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/64764/allando-jardan-parkolas

    Az én bejelentésem a Budapest Közúthoz lett továbbítva, mivel parkolásgátló oszlopok telepítését kértem a területre. Kíváncsi l...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Zsámboki Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére