Megoldott

Eldugult víznyelő

Kérem tisztítsák ki a csatornát. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kossuth Lajos üdülőpart 131

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt úttest rész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eltűnt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    47.60006649 19.07001066 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére