Megoldott

Műszaki lejárt

A Bartok Béla út 117-121. előtt foglalja a parkolóhelyet ez a Citroen Jumper, műszakija 2019.08.02-án járt le, kérném elszállítását, köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 121

Hozzászólások

  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a gépjármű elszállításra került.

    Üdvözlettel: Újbuda Közterület-felügyelet
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére