Megoldásra vár

Maradvány

Tisztelt BKV!

Kérem, szíveskedjenek eltávolítani ezt a néhai esőbeállót a III. kerületi Keled útról. A megálló már évek óta nem üzemel.

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Keled út 8

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0014017-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00064894

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Van Wi-fi?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Ronda esőbeálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére