Megoldásra vár

Kivágott, továbbra is hiányzó fasor

A Tekla utcában egy évvel ezelőtt kivágtak a parkolóban nem kevés fát. Azóta úgy tűnik, mintha nem akarnának újat ültetni a helyére, holott nyáron mindenki szerette az árnyékát és a betontengert is zöldebbé varázsolta. Nagyon hiányzik, és ez már fasornak is beillik amit egy korábbi bejelentés nyomán a kerület gondoz. Az egyik kép ugyan téli, de látszik az eredeti állapot és sajnos a mai. Egy korábbi bejelentésben a lakótelep zöldfelület rekonstrukciójában ígérték, hogy lesz ültetve de ez sajnos elmaradt:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/44144/kivagott-hianyzo-fasor

Hely van bőven fáknak.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Tekla u. 5

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    A terület fásítását leghamarabb idén ősszel tudjuk megkezdeni.
    A Tekla utcai elöregedett akácfasor átlag 60 cm törzsátmérőjű fákból állt, melyek után a tuskómarásokat elvégeztük, de gyökérmaradványok
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére