Megoldott

Hiányzó járda és világítás

A Rákos-patak partját nagyon szépen felújították a Béke utca és a Röppentyű között, igazán öröm így oda járni sétálni, futni.
Mindössze két okból maradt hiányérzetem: a patak északi oldalán nincs járda, így ott sétálni csak a futópályán vagy a sárban/porban/kavicsokon lehet - éles kontrasztban a déli oldallal, ami nagyon jól sikerült. A másik a közvilágítás, amit még érdemes lenne fejleszteni itt.
Érdeklődöm, hogy ezek kialakítása még folyamatban/tervben van? Remélem :)
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kubala László park

Hozzászólások

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Készül :)
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó lesz :) részemről lehet megoldott
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.

    A terület fejlesztését a Fővárosi Önkormányzat végzi, a kivitelezés 2021. év folyamán esedékes.

    Tisztelettel:

    Varga Judit
    kertész műszaki ellenőr
    XIII. K
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Kárpát utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kiszàradt facsemetèk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Békés Klára
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Szent László út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Száraz szökőkút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Tahi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére