Megoldott

úthiba a közműfelújítás után - Tűzoltó utca

Tűzoltó utca 32A előtt közműfelújítás után az útburkolatot nem állították helyre, kb 2-3 hete ilyen már. Egész szélességben hatalmas kátyún kell átmenni.

A bejelentés megoldásában résztvevők munkáját előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tűzoltó u. 32a

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Bp Sentinel!

    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, b...
  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    köszi az ügykezelést, megcsinálták úgyhogy megoldottra tehető
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva az 64871 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy a Bp. IX. Tűzoltó u. 32a. szám alatti ingatlan előtt az útpálya hiányzó burkolatának szakszerű soron kívüli helyreállítá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon gáz.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület"-ra.

  • Bp Sentinel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére