Megoldásra vár

Kiszáradt fák

Kérem cseréljék a kiszáradt fákat. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Madzsar József u. 43

Hozzászólások

  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Budapest, III. kerület, Madzsar József utca 43 számnál újonnan ültetett, de elpusztult fák pótlásának tárgyában írt megkeresésével kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy Óbuda-Békásmeg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését köszönjük, az illetékes osztály felé tovább
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    dőlő fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Száraz Dorka
    Pethe Ferenc tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Dől nagyon a fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Pille utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Magas itt is a fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Nád utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére