Megoldott

Koszos megálló

Kérem takarítsák ki a megállót és a matricát távolítsák el a tábláról. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Medgyessy Ferenc utca

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0014011-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00064859

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk az egyik probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Van Wi-fi?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ronda esőbeálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére