Megoldott

Galambtetem

Kérem szállítsák el a galambtetemet. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Flórián tér 8

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    OBKF-nek lehet bejelenteni, vagy közvetlenül a kerületben megbízott elszállítónál is.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Feltúrták az utat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vihar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Állattetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére