Megoldott

Töredező azsfalt a forgalomlassítók körül.

Felváló felső aszfaltréteg kátyúkat hoz létre a forgalomlassítók körül a Vasvirág soron. Anno úgy húztak egy újabb réteg aszfaltot az útra, hogy a forgalomlassítókat nem emelték meg, csak körbeöntötték. Most töredezik az aszfalt körülöttük.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Vasvirág sor 66

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Milyen megerősítésre vár, tisztelt admin, mikor az illetékes azt válaszolta, hogy nem csinálják meg? nem csinálták meg.
  • Gajdov Géza visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett követet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Olajfa utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére