Megoldásra vár

Kátyúk az út közepén

Kátyúk a Károly Iréneusz József közepén a Sipos Pál utca kereszteződésében, és kicsit odébb is kelet felé 15 méterrel)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Károly Iréneusz József u. 24

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület"-ra.

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére