Megoldott

Kátyúsor a Kondorosi úton

A Kondorosi út közepén a Szerémi útnál egész kátyúsor van. Az útszakasz állapotát elnézve a legjobb az lenne, hogy ha a Szerémi túloldalán lévő szakaszhoz hasonlóan teljes szélességben végig új burkolatot kapna.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kondorosi út 2b

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Befoltozva. Köszönjük.
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület"-ra.

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére