Válaszra vár

Burkolati hiba

Anonim Járókelő

A szabadteri sportpalya deli oldalan a burkolat javitasra szorul, balesetveszelyes.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vihar u. 6

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Nonprofit Kft.
    Ügyvezető Igaz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését köszönjük, az illetékes osztály felé továb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokrok kivágva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hatvany Lajos u: / Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kaszálás után

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Keled út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére