Megoldásra vár

Kiszàradt fa

FRISSÍTÉS 2020.06.15.
A fàt eltávolították, ùj csemetét is lehet kérni a legközelebbi ültetéskor?
------------
Kiszàradt fa.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kisgömb u. 14-16

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelét.

    A bejelentésben szereplő Kisgömb utcai fát ősszel pótoljuk, helyére juhart ültetünk.

    Továbbra is várjuk kérdéseit, észrevételeit honlapunkon és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Kiszàradt fa"-ról "FRISSÍTÉS 2020.06.15. A fàt eltávolították, ùj csemetét is lehet kérni a legközelebbi ültetéskor? ------------ Kiszàradt fa."-ra.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    A fàt eltàvolítottàk, ùj csemetèt is lehet kèrni a legközelebbi ültetèskor?
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00064779 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás öntöző fej

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vőlegény utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére