Válaszra vár

Búza u. - Kátyú és széttöredezett aszfalt

Teljesen széttöredezett aszfalt egy nagy kátyúval a közepén a Búza utca és a Ladik utcai sarkán. Kérem, hogy állítsák helyre az útburkolatot. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Zab u. 3

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Németh Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem nyúltak hozzá.
  • Németh Tamás visszajelzésére vár.

  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatom, hogy a bejelentésében leírt, a Búza utca – Ladik utca találkozásánál található úthibák javítására vonatkozóan a munkálatok elvégzését az Önkormányzat szerző
    ...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését köszönjük , az illetékes osztály felé továb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Németh Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Textilgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére