Megoldott

Kerékpársávra lógó növényzet

A XIII. kerületben, a Göncöl utca 83. szám előtt az út menti növényzet teljesen ránőtt a kerékpársávra.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncöl u. 38

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Feltört zár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szent István park (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivágott kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szent István park (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére