Válaszra vár

Megállni tilos tábla

Anonim Járókelő

Van lehetőség az utca másik részére is megállni tilos táblákat kihelyezni? Nagyon rossz, hogy sokan az úton parkolnak ezáltal kerülgetni kell őket. Köszönöm szépen a választ!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 4

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem kaptam választ!
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére