Megoldott

Petőfi Irodalmi Múzeum

A Petőfi Irodalmi Múzeum Károly utcai oldalát eléggé régóta csúfítja a képen látható firka, megköszönöm, ha eltávolítják.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Károlyi utca 16

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, köszönöm.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti a Jászain

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Margit híd (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Deák Ferenc tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére