Megoldott

A lámpaoszlop nyelvet nyújt

a lámpaoszlop nyelvet nyújt (valami lóg ki belőle, nincsen rajta burkolat sem)

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Unnamed Road

Hozzászólások

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm! A villanyoszlopot ma megnéztem, csakugyan le van takarva a szája egy fedéllel. Köszönjük az illetékeseknek is és a Járókelős kollégáknak is.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "a lámpaoszlop nyelvet nyújt (valami lóg ki belőle, nincsen rajta burkolat sem)"-ról "A lámpaoszlop nyelvet nyújt"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2020.05.25.-én kijavításra került.

    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fény hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rozványi Máté
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ady Endre út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem ég a lámpa az utcán.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kisfaludy utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére