Válaszra vár

Oszlopok kint maradtak

Köszönjük, hogy javították a lámpákat a sétányon. Ha már nincs szükség az oszlopokra, akkor kérem, hogy vigyék el őket. (X. ker. illetékessége)

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Bányató u. 16

Hozzászólások

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére