Megoldott

Megrongált szerelvényű tüzivíz-csap

A Mogyoródi út és a Fráter György utca sarkon van egy csap, aminek a szerelvényeit valakik leoperálták, azok hanyagul mellé vannak dobva. Így kevésbé funkciókész. Kérnénk javítani.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 59

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjavították! :D
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek Zrt.

  • Krappancsák Hugó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére