Megoldásra vár

Feldarabolt fa

Nagy halom zöldhulladék van az út szélén.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 7

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben jelzett zöldhulladék elszállítását megrendeltük.

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Merzse mocsár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    47.44496030 19.28241770 (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére