Válaszra vár

Térkő

Megsérült a térkő burkolat a játszótér sarkánál.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 525. tér 14

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Balesetveszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Balesetveszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére