Válaszra vár

Szabálytalan parkolás

A kanyarodó sávon parkolnak az autók, illetve a mozgáskorlátozottak számára fenntartott helyen. Kérem intézkedésüket!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Corvin-negyed M

Hozzászólások

  • Járókelő Józsefvárosi Közterület-felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a bejelentését! Levelére reagálva utasítottuk a térfigyelő központ vezetőjét, a közterület-felügyelői állományt és a területért felelős körzeti rendészt is, hogy – a ráju
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Közterület-felügyelet Ügyosztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jogsértés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tisztes utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Helytelen irányú parkolók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Villám utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére