Megoldott

Kitört burkolat

Kitöredezett az aszfalt a fedlapból. Telekomos.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Rákoskeresztúr

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Íme.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bebillent

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerek fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére