Válaszra vár

Kiégett lámpák

Kérem cseréljék a kiégett lámpákat. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Corvin-negyed

Hozzászólások

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett led

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötétség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Lujza utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére